Rokytnický telemárk O zlaté tele a finále ČTP 2016

 Kategorie Nezařazené

Dne 19. března se na „Dvoračkách“ nad Rokytnicí nad Jizerou uskuteční pátý závod Českého telemarkového poháru 2016.

Vážení přátelé s takovým tím „rozbitým vázáním“ !
Všichni jste srdečně zváni na finálový závod ČTP 2016 do Rokytnice nad Jizerou, kde se již tradičně setkáme na úpatí Lysé hory a poměříme své tele-síly.
Letošní ročník bude náročný především svou polohou, neb se pojede ve výšce 1000 m.n.,m, a to přímo na Dvoračkách. Aklimatizace předem možná po domluvě na www.dvoracky.cz, kde zároveň proběhne i letošní afterparty, takže doporučuji pobyt prodloužit až do neděle – minimálně je odtud snadný přístup na hřebeny hor.
Akce je samozřejmě určena i pro širokou veřejnost, která bude mít příležitost si zdarma zapůjčit telemarkové vybavení a přiučit se od zkušených instruktorů.
Jelikož se stále ladí poslední organizační detaily, oficiální info a harmonogram bude následovat během několika málo dní, takže bedlivě sledujte aktualizace na FB „události“

 

facebookSKOL
Pajas

 

Časový program na plakátu akce a doplnění níže

plakat_rokytnice_zt_2016

 

  • 8:00-9:00 prezentace + startovní čísla v Mountain Base, kde si také zakoupíte celodenní skipas do areálu Horní Domky s 15% slevou! (takže 450Kč+ 50,- záloha)
  • Půjčovna se nachází na parkovišti P1 – přímo naproti hlavním pokladnám.
  • V místě závodu (Dvoračky) se vrátíte v čase zpět a pořídíte permici za pouhých 100Kč / 14 jízd, které vám vlekař pěkně odmázne fixou, tak doufejte, že mu během dne dopíše …
  • Kdo neví, jak se dostat na Dvoračky, tak mu poradíme ráno – každopádně si dejte cca 45 minut na pohodovou cestu tam, pokud pojedete rovnou z půjčovny!!!
  • Závod bude trochu odlišný od předchozích ročníků. Počítejte s bruslařkou vložkou a nějakou tou nerovností …

 

plakát

ČTP 2016

Recent Posts

Zanechte komentář